Divízia cestnej prepravy tovaru sa špecializuje na oblasť EU. V súčasnosti vykonávame prepravy hlavne v krajinách SK-AT-CZ-HU-DE, pričom sa orientujeme na realizovanie celovozových prepráv (FTL) a dokládok (LTL).

Ak sa jedná o krátkodobú spoluprácu, využívame výlučne naše vozidlá. Disponujeme ťahačmi s plachtovými návesmi v lowdeck aj štandard prevedení určenými na vnútroštátnu aj medzinárodnú prepravu. Taktiež máme na firme dodávku pre transport malých a urgentných zásielok.

Ak sa jedná o dlhodobú spoluprácu, využívame dva varianty:

Váš náves, náš ťahač.

Ideálna forma spolupráce. Jedná sa o variant, kedy Vám poskytneme ťahač, ktorý prepraví Váš náves na dohodnuté miesto.

Medzi hlavné prednosti takejto spolupráce patrí :

  • možnosť prepraviť akýkoľvek druh návesu, plachtový, skriňový, cisternu atď.

  • v prípade potreby flexibilne meniť návesy podľa požiadaviek zákazníka

  • reklamné označenie návesov zákazníka (zviditeľňuje svoju flotilu)

  • dlhodobá spolupráca

Naša návesová súprava

Klasická forma spolupráce, kedy poskytneme ťahač aj náves. V tomto prípade ponúkame na prepravu lowdeck a standard plachtové návesy.

V prípade kontraktovej spolupráce vieme zákazníkovi dodať vozidlo presne podľa jeho požiadaviek a to myslíme doslova. Pre zmluvných klientov kupujeme nové vozidlá podľa ich špecifikácií.

Vozový park

Náš vozový park sa skladá z vozidiel renomovaných značiek, pričom disponujeme ťahačmi Iveco Stralis, MAN a Scania. Keďže vykonávame prepravy v rámci EU, z dôvodu optimalizácie nákladov je viac ako 50% vozového parku v prevedení E6. Návesy využívame výlučne Krone. Vozidlá sú samozrejme pravidelne servisované, čím sa snažíme predísť poruchám na ceste. Samozrejmosťou je vybavenie vozidiel sledovacím zariadením.

nakladna1

nakladna2