Divízia cestnej prepravy tovaru sa špecializuje na oblasť EU. V súčasnosti vykonávame prepravy hlavne v krajinách SK-CZ-HU-DE, pričom sa orientujeme na realizovanie celovozových prepráv (FTL) a dokládok (LTL).

Ak sa jedná o krátkodobú spoluprácu, využívame výlučne naše vozidlá. Disponujeme ťahačmi s plachtovými návesmi v lowdeck aj štandard prevedení určenými na vnútroštátnu aj medzinárodnú prepravu. Taktiež máme na firme dodávku pre transport malých a urgentných zásielok.

V prípade zmluvnej spolupráce vieme zákazníkovi dodať vozidlo presne podľa jeho požiadaviek a to myslíme doslova. Pre zmluvných klientov kupujeme nové vozidlá podľa ich špecifikácií.

Vozový park

Náš vozový park sa skladá z vozidiel renomovaných značiek, pričom disponujeme ťahačmi Mercedes, MAN, DAF a Scania. Keďže vykonávame prepravy v rámci EU, z dôvodu optimalizácie nákladov je viac ako 100% vozového parku v prevedení E6. Návesy využívame výlučne Kogel SN24. Vozidlá sú pravidelne servisované, čím sa snažíme predísť poruchám na ceste. Samozrejmosťou je vybavenie vozidiel sledovacím zariadením.

nakladna1

nakladna2

 

 

Máte záujem o prepravu? Napíšte nám v krátkosti vaše požiadavky a my sa vám obratom ozveme

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]