Myšlienka poskytovať komplexné služby v rámci prepravy tovaru vznikla v roku 2010. V tej dobe sa výrazne zmenilo aj zameranie našej spoločnosti a začali sme sa naplno venovať preprave. Know-how spoločnosti v tej dobe vychádzalo z dlhoročných skúseností jej zamestnancov v oblasti  dopravy a špedičných služieb.

Špecializujeme sa na služby v oblasti logistiky, skladovania a prepravovania tovaru po celej EU. Prioritne využívame naše vozidlá, avšak ak má zákazník požiadavky, ktoré nevieme 100% pokryť, využívame externých dodávateľov. To, že patríme k spoľahlivým partnerom pre váš biznis, dokazuje prepravených viac ako 3000 celovozových zásielok.

Náš tím odborníkov disponuje modernou technikou a dlhoročnou praxou. Aj vďaka tomu vieme prepravy vykonať v krátkom čase a na vysokej úrovni, pričom včasné dodanie tovaru je prioritou.

Medzi hlavné zásady spoločnosti sa radí flexibilná spolupráca - dokážeme sa prispôsobiť vaším požiadavkám v maximálnej možnej miere. V prípade dlhodobého kontraktu zaobstaráme techniku a personál priamo podľa požiadaviek.  

Vízia budúceho smerovania Almo Group s.r.o. je orientovaná na stabilizáciu spoločnosti a vybudovanie vlastných priestorov, skladových aj administratívnych ktoré by plne reprezentovali našu spoločnosť.

 

logo